EVIDENCE SMLUV

Evidence smluv je komplexní nástroj pro správu smluvních vztahů, ať už jde o smlouvy připravované, uzavřené nebo jejich dodatky. Aplikace umožňuje efektivní správu různých druhů smluv, včetně smluv kupních, nájemních, objednávek apod. Vzájemné propojení zlepšuje vhled do řešených problematik a usnadňuje navigaci v rámci komplexních vztahů.

Jedná se o flexibilní a přizpůsobitelný systém. Atributy smluv lze rozšiřovat a upravovat podle specifických požadavků a potřeb organizace.

Základní evidenci:

• Připravované a uzavřené smluvní vztahy včetně dodatků.
  • Administrovatelné druhy smluv (např. kupní, nájemní, objednávka, ostatní).
  • Vzájemné propojení jednotlivých smluv.
  • Atributy rozšiřitelné dle požadavků zákazníka.

Nástroje:

• Vyhledávání v rámci smluv pro snadný přístup k informacím.
  • Generování košilek, čárových kódů a QR kódů ke smlouvám pro rychlou a přesnou identifikaci.
  • Zveřejnění smluv do již existujících řešení zákazníka (profil zadavatele, úřední deska).
  • Automatické zveřejňování smluv do registru smluv včetně anonymizovaného záznamu pro dodržení legislativních požadavků.

Integrace:

• Napojení evidence smluv na software zákazníka, včetně skenovacích OCR linek, Identity Managementu (IDM), Active Directory (AD), ...
  • Přizpůsobení vzhledu aplikace konkrétním požadavkům zákazníka pro plné začlenění mezi stávající systémy organizace.

Proč zvolit aplikaci Evidence smluv?

• Komplexní správa smluvních vztahů: aplikace umožňuje přehledně a efektivně spravovat připravované a uzavřené smluvní vztahy včetně dodatků. Díky administrovatelným druhům smluv a jejich vzájemnému propojení budete mít vše pod kontrolou. Atributy jsou rozšiřitelné dle potřeb zákazníka, což zajišťuje maximální flexibilitu.
  • Rychlé vyhledávání: aplikace umožňuje snadné a rychlé vyhledávání v rámci smluv, což vám umožní okamžitý přístup k důležitým informacím. To usnadňuje práci a šetří čas.
  • Jednoduchá identifikace: s možností generovat košilky, čárové a QR kódy ke smlouvám můžete rychle a přesně identifikovat dokumentaci.
  • Soulad s legislativou: aplikace automaticky zveřejňuje smlouvy do registru smluv, včetně anonymizovaného záznamu.

S aplikací Evidence smluv získáte nástroj, který vám umožní efektivně spravovat smluvní vztahy, zvýšit transparentnost a usnadnit práci s dokumentací, a to v souladu s legislativními požadavky a konkrétními potřebami vaší organizace.

Evidence smluv