REFERENCE

Spolek BISON je hrdý na spolupráci s řadou subjektů napříč veřejnou správou a samosprávou. S aplikacemi jsme vstoupili do mnoha krajů, měst a institucí. Naše softwarové produkty jsou vytvořeny tak, aby byly nejen uživatelsky přívětivé, ale aby především odpovídaly reálným potřebám našich partnerů a byly flexibilně přizpůsobitelné jejich konkrétním situacím. Náš tým má více jako 10 let zkušeností s vývojem software ve veřejné správě.

Náš Portál Příspěvkových Organizací nabízí efektivní správu a digitalizaci procesů, která transformuje způsob, jakým naši zákazníci komunikují s příspěvkovými organizacemi. Tento nástroj nejenže zjednodušuje běžnou administrativu, ale také posiluje vazby mezi zřizovateli a jejich organizacemi díky lepší komunikaci a snadnějšímu sdílení zdrojů. Díky Portálu PO je centralizovaná komunikace s příspěvkovými organizacemi na jednom místě.

Ve světě správy IT infrastruktury náš produkt Technet umožňuje IT týmům u víc jako 10 organizací udržet přehled o jejich aktivech. S touto aplikací je správa serverů, databází a aplikací nejen efektivní, ale i bezpečná.

Pro mateřské školy máme Alušku, která usnadňuje vedení matrik a správu dokumentace. Aplikace pomáhá ředitelům a učitelům šetřit čas a soustředit se na to nejdůležitější – na děti a jejich rozvoj.

Emilka je náš příspěvek k podpoře náhradní rodinné péče, kde digitalizace a centralizace informací přináší zlepšení ve způsobu, jakým krajské úřady a obce s rozšířenou působností sdílejí data a spolupracují v této důležité sociální oblasti.

V čase, kdy je bezpečnost na prvním místě, naše aplikace Evidencí smluv umožňuje uživatelům uchovávat a spravovat smlouvy v digitální podobě. Všechny smlouvy jsou chráněny a současně snadno dostupné pro autorizované osoby.

S aplikací AWAY jsme během pandemie COVID19 pomohli k plánování směn očkovacím centrům. Po pandemii jsme odpověděli na potřebu efektivního a komplexního řešení pro správu a vyúčtování nepřítomnosti zaměstnanců. Díky tomuto nástroji, lze snadno spravovat dovolené, pracovní cesty a další absence bez zbytečné papírování a s maximální přehledností.

Když přišla potřeba efektivního řízení rizik, vytvořili jsme aplikaci Rizika, jako prostředek pro identifikaci, hodnocení a správu potenciálních rizik. Tento nástroj pomáhá vedoucím pracovníkům tím, že zajišťuje, že každé riziko je správně zaznamenáno a sledováno.

A to není zdaleka vše. Naše další aplikace pokrývají široké spektrum potřeb od Projektového řízení po Navigační systém. Každá z našich aplikací řeší konkrétní problém, ale také otevírá dveře k novým možnostem a zlepšeními ve způsobu, jakým veřejná správa pracuje.

Portál příspěvkových organizací

Královéhradecký kraj Jihomoravský kraj Logo Jihlava
     Logo Chomutov

Controlling smluv zveřejněných v registru smluv