TECHNET

Aplikace TECHNET je efektivní nástroj pro evidenci a správu IT aktiv, včetně aplikací, serverů, instancí a databází. TECHNET umožňuje snadno evidovat všechny objekty a související informace, ať už jde o poznámky, kontaktní osoby, účty, hesla, odkazy, provozní deníky, knihovny, dokumenty nebo příslušné vazby mezi objekty.

1. Evidenci objektů: snadná evidence a správa nejrůznějších IT aktiv, jako jsou aplikace, servery, instance a databáze. Každému objektu lze přidávat klíčové informace a metadata.
  2. Správu poznámek a dokumentů: uživatelé mohou ke každému objektu připojovat poznámky a dokumentaci, což usnadňuje organizaci a sdílení informací o aktivu.
  3. Evidenci kontaktních osob: díky přiřazení kontaktních osob už není třeba hledat kdo dané IT aktivum spravuje.
  4. Správu účtů a hesel: zvláštní důraz je kladen na evidenci hesel a řízení přístupů k těmto heslům. TECHNET umožňuje bezpečně řídit přístupy a operativně měnit přístupová práva.
  5. Prohledávání aktiv: díky pokročilému vyhledávání lze snadno prohledávat IT aktiva a rychle najít potřebné informace.
  6. Evidenci provozních deníků: systematické vedení provozních deníků napomáhá sledování historie a změn v IT prostředí.
  7. Řízení uživatelských oprávnění: přístupy v aplikaci jsou řízeny uživatelskými oprávněními, což zajišťuje bezpečnost a ochranu citlivých informací. Aplikace umí fungovat i s externisty, kteří mají mít velmi omezený a specifický přístup.
  8. Logování činností: veškeré činnosti v aplikaci jsou detailně logovány, což umožňuje sledovat historii změn a zajišťuje stoprocentní transparentnost.

Proč si vybrat aplikaci TECHNET?

• Kompletní správa IT aktiv: poskytuje kompletní a přehlednou správu vašich IT aktiv od serverů přes aplikace až po dokumentaci a kontakty na dodavatele.
  • Bezpečnost a řízení přístupů: vaše citlivé informace jsou v bezpečí. Aplikace implementuje důkladnou ochranu a řízení přístupů.
  • Snadnější certifikace a compliance: s aplikací se připravíte na certifikace ITIL nebo ISO 27001.
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní: aplikace nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které vyhovuje jak administrátorům, tak managerům.
  • Kontinuální podpora a aktualizace: náš tým je k dispozici pro řešení jakýchkoli dotazů a pravidelně aktualizuje aplikaci s ohledem na nové požadavky, které z praxe přicházejí.
  • Odbourání chaosu: zapomeňte na neuspořádané informace a nedostatečnou evidenci. TECHNET vám poskytne pevný základ pro transparentní a systematickou správu.

S aplikací TECHNET získáte komplexní řešení pro evidenci a správu vašich IT aktiv, které vám usnadní každodenní práci a zajistí plnou kontrolu nad vaším IT prostředím.

Poznámka: Vzhledem k neustálému vývoji našeho produktu si vyhrazujeme právo na aktualizaci funkcí a specifikací aplikace TECHNET. Pro nejaktuálnější informace nás kontaktujte na info@spolek-bison.cz.