TEDDY:TIME

Aplikace Teddy:time je efektivním řešením pro vykazování činností a správu výkazů práce. Teddy:time je navržen pro jednoduché a přesné zaznamenávání pracovních aktivit a následné vytváření výkazů práce. Dále aplikace nabízí funkce jako je schvalování výkazů, generování výkazů do PDF či měření odpracovaného času formou stopek.

1. Přesné vykazování činností: aplikace umožňuje jednoduché a přesné vykazování pracovních aktivit. Například pracovníci na dohodu mohou snadno zaznamenávat své činnosti s detaily a časy.
  2. Evidenci výkazů práce: vytváření výkazů práce je v této aplikaci pohodlné a rychlé. Data jsou automaticky organizována do výkazů a připravena pro další zpracování například projektovými manažery.
  3. Generování výkazů do PDF: umožňuje snadno generovat výkazy práce do formátu PDF.
  4. Měření odpracovaného času stopkami: pro maximální přesnost zaznamenávání času nabízí aplikace Teddy:time měření odpracovaného času stopkami. Uživatelé tak mohou zaznamenat trvání každé činnosti, a to i bez nutnosti nechat aplikaci zapnutou na popředí.
  5. Detailní informace výkazu: výkazy práce obsahují klíčové informace, jako je datum, čas od-do, trvání, projekt a popis realizované činnosti.
  6. Schvalování výkazů: funkce schvalování umožňuje nadřízeným pracovníkům schvalovat výkazy práce přímo v aplikaci, což urychluje proces a zajišťuje historizaci.
  7. Intuitivní rozhraní: aplikace je navržena s ohledem na uživatelskou přívětivost. I brigádníci bez znalosti vaší organizace se snadno zorientují a zvládnou práci s aplikací.
  8. Plná kompatibilita: aplikace je plně kompatibilní s různými zařízeními, což umožňuje snadný přístup a záznam pracovních aktivit odkudkoli.

Proč zvolit aplikaci Teddy:time?

• Snadné vykazování činností: Teddy:time usnadňuje pracovníkům zaznamenávání svých činností a eliminuje nadbytečnou administrativu.
  • Efektivní správa výkazů: vytváření a správa výkazů práce je s aplikací rychlá a přesná.
  • Schvalování a konzistence: funkce schvalování zajišťuje rychlý a konzistentní proces schvalování výkazů práce.
  • Generování PDF a měření času stopkami: možnost generování výkazů do PDF či měření času stopkami poskytuje profesionální přístup k evidenci práce a maximální přesnost záznamu času.
  • Flexibilita a dostupnost: evidence je možná odkudkoliv,

Aplikace Teddy:time je vaším partnerem pro efektivní vykazování činností a správu výkazů práce. Usnadní pracovníkům evidenci pracovních aktivit, zrychlí schvalovací proces a poskytne manažerům cenná data pro řízení projektů i běžní každodenní práce.

Poznámka: Vzhledem k neustálému vývoji našeho produktu si vyhrazujeme právo na aktualizaci funkcí a specifikací aplikace Teddy:time. Pro nejaktuálnější informace nás kontaktujte info@spolek-bison.cz