ALUŠKA

Aplikace ALUŠKA je inovativní systém pro elektronické vedení školní matriky v mateřské škole. Jedná se o moderní nástroj vyvinutý s ohledem na potřeby mateřských škol a v souladu s výkaznictvím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

1. Evidenci dětí: přehledná evidenci dětí zapsaných v mateřské škole.
  2. Správu tříd: efektivní správa tříd i ve velkém počtu dětí. Uživatelé mohou získat přehled tříd, zobrazit historii tříd či na začátku školního roku zavést rychle třídy nové.
  3. Správu zaměstnanců: vedení všech zaměstnanců mateřské školy.
  4. Správu pracovišť: centrální přehled pracovišť mateřské školy.
  5. Správu žádostí k předškolnímu vzdělávání: zajišťuje přehled a archivaci žádostí k předškolnímu vzdělávání. Nové žádosti lze snadno vytvořit přímo v aplikaci.
  6. Výkaz pro ředitelství: důležitou součástí ALUŠKY je generování výkazu S1-01 pro ředitelství mateřské školy. Výkaz vždy odpovídá aktuální legislativě.
  7. Dokumentaci pro učitele, zástupce, ředitele: ALUŠKA poskytuje detailní popis systému pro všechny uživatele aby se v aplikaci snadno orientovali a efektivně ji využívali.

Proč si vybrat aplikaci ALUŠKA?

• Jednoduché ovládání: aplikace nabízí uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní, díky čemuž je snadné se v ní orientovat i pro méně zkušené uživatele.
  • Bezpečnost a ochrana dat: Vaše data jsou v ALUŠCE pečlivě chráněna a zabezpečena. Dodržujeme nejvyšší standardy ochrany osobních údajů.
  • Podpora a aktualizace: naše tým je vždy připraven pomoci s řešením jakýchkoli otázek nebo problémů, které byste mohli mít. Aplikace je pravidelně aktualizována s ohledem na nové legislativní požadavky a zpětnou vazbu uživatelů.
  • Nastavitelné možnosti: ALUŠKA je flexibilní a umožňuje přizpůsobení dle potřeb každé mateřské školy.

ALUŠKA je tím správným společníkem pro elektronické vedení školní matriky v mateřské škole. Díky jejím pokročilým funkcím a snadnému ovládání ušetříte čas a získáte přehledný a efektivní systém pro práci s údaji o dětech, třídách, zaměstnancích a pracovištích. Dále pomáhá s tvorbou výkazu S1-01, který mateřské školy odevzdávají ředitelství pro účely statistického záznamu o dětech a pracovnících v mateřské škole. Jedná se o důležitý výkaz, který musí být správně vyplněn a odeslán, aby se splnily požadavky MŠMT pro získání relevantních údajů o mateřské škole.

Poznámka: Vzhledem k neustálému vývoji našeho produktu si vyhrazujeme právo na aktualizaci funkcí a specifikací aplikace ALUŠKA. Pro nejaktuálnější informace nás kontaktujte na info@spolek-bison.cz.