PORTÁL PŘÍSPĚVKOVÝCH ORGANIZACÍ

Portál příspěvkových organizací představuje moderní nástroj, který řeší klíčové aspekty oboustranné komunikace mezi zřizovatelem a jeho příspěvkovými organizacemi. Jeho funkce a vlastnosti spočívají v unifikaci procesů, což přináší značnou úsporu času a zvýšení efektivity práce.

• Rychlou komunikaci: řeší nastavení jednoznačného procesu oboustranné komunikace mezi zřizovatelem a jeho příspěvkovými organizacemi, což usnadňuje výměnu informací.
  • Snadnou spolupráci: jedná se o pracovní nástroj, prostřednictvím kterého lze v každém okamžiku jednoduchým způsobem nastavit harmonogram plnění, sledovat jeho stav nebo případně komunikovat a upřesňovat řešení.
  • Centralizaci: vše je na jednom centrálním místě, dostupném odkudkoliv z internetu, jak pro zřizovatele, tak pro příspěvkové organizace, což zajišťuje snadný přístup k důležitým informacím.
  • Unifikaci výstupů: jednotná datová základna umožňuje poskytovat unifikované reporty a zvyšuje tak komfort pro všechny uživatele a umožňuje porovnání organizací.
  • Notifikace: uživatelé jsou na všechny podstatné změny notifikováni do jejich e-mailové schránky, což zajišťuje, že neunikne žádná důležitá informace.
  • Bezpečnost: veškeré operace jsou logovány a zabezpečeny oprávněními na úrovni uživatelských účtů, což zajišťuje bezpečnost a ochranu citlivých informací.

Proč zvolit aplikaci Portál příspěvkových organizací?

• Spolupráce v rámci Portálu je jednoduchá a transparentní. Vytváření harmonogramu plnění, sledování stavu, komunikace a upřesňování řešení probíhá v reálném čase a bez zbytečných komplikací.
  • Díky centralizaci všech dat na jednom centrálním místě je Portál Příspěvkových organizací snadno dostupný odkudkoliv. To usnadňuje práci zřizovatele i příspěvkových organizace a zajišťuje, že všechny potřebné informace jsou vždy na dosah ruky.
  • Unifikovaná datová základna je klíčem k poskytování reportů. Jednotná platforma umožňuje snadné porovnání organizací a poskytuje užitečné informace pro strategická rozhodnutí.

Portál příspěvkových organizací je spolehlivým a komplexním řešením pro ty, kteří hledají efektivní způsob komunikace, spolupráce a centralizace dat mezi zřizovatelem a příspěvkovými organizacemi.

Portál PO